Poptávka

List of ads

Demand

Prosím

Mám prosbu. Našel by se někdo,kdo by mě půjčil jen malou částku 3000,kč na 4měsíce? byla bych moc ráda,ale předem žádný poplatek

Demand

Nenechte se připravit o Vaše bydlení, jednejte rychle a včas.

Máte finanční problémy a už nevíte kudy kam…. Splácíte nespočet malých půjček, exekuce, nevýhodné zástavy, kontaktujte nás. Zabýváme se zejména oddlužením nemovitostí, zajistíme Vám kompletní vyplacení Vašich dluhů s jednou měsíční splátkou. Poskytujeme právní, poradenský a finanční servis. S každým klientem řešíme problémy individuálně, diskrétně, tak, abychom společně došli k nejlepšímu řešení tíživé finanční situace. Tato nabídka se vztahuje na podnikatelské úvěry, ale rádi poradíme každému.

Demand

Půjčky- nově

Půjčky pro nepodnikající i podnikatele, nově, až do 150 000kč bez zajištění, individuálně více. Další nabídka: Půjčka se zajištěním nemovitostí, akceptovány jsou i družstevní byty a rychlý výkup nemovitostí i s možností, zůstat dál v nemovitosti bydlet jako nájemník, případně si ji po čase odkoupit zpět. Samozřejmě, nikdy nejsou vyžadovány žádné platby předem.

reklama
Demand

Potřebuji půjčku 10.000 Kč

Zdravím, potřeboval bych vypůjčit 10.000 Kč, vrátil bych to ve 3-4 měsíčních splátkách dle dohody + něco navíc, já pracující na HPP – mzda 19.000 Kč. Mladá Boleslav a široké okolí . Jen seriozní nabídky, bez placení předem. Děkuji.

Demand

Půjčka 40.000

Sháním půjčku ve výši 40.000. Nejlépe od soukromého investora nebo na směnku. Mohu doložit 2 příjmy, spěchá

Demand

Konsolidace půjček

Dobrý den chtěl bych konsolidovat všechny své úvěry do jedné půjčky s nižší splátkou jsem v registru a měl jsem insolvenci která je již 4 roky spalcena děkuji..

Demand

Rychlý úvěr na cokoli

Zprostředkujeme Vám spotřebitelský úvěr od 20 000 Kč do 3 000 000 Kč. Posouzení žádosti během několika minut on-line, peníze vyplácíme v den podpisu smlouvy expres na Váš účet. Možnost předčasného splacení.
Splatnost 6 – 120 měsíců.
Pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, firmy i klienty po insolvenci. PŮJČKA 30 000 KČ SE SPLATNOSTÍ 33 MĚSÍCŮ A SPLÁTKOU 1210 KČ, CELKEM UHRADÍTE 39 930 KČ ( 26,9% P.A., 30,5% RPSN)

Demand

hledám investora

dobrý den.pujcí někdo 200 000kč na koupe zahrady.

Demand

Expresní konsolidační kredit

K pozornosti všech se využívá nová úvěrová facilita, která by zmírnila zátěž všech věřitelů v České republice. To je povoleno dokonce i těch, kteří již přijaly malé půjčky a menší dluhy, aby upravily své ekonomické situaci mohou nyní požádat a mít úvěr 5.000.000, – kč, za expresní poptávka na půjčky, konsolidace a velké financování. Stejně tak ty, kteří mají plány nebo rizika ztráty vašeho domu nebo podnikání kvůli nedostatku finančních prostředků, můžete také použít a být uchovávány v našem rejstříku půjčit těžit z nemovitosti úvěr nebo konsolidace převezme všechny vaše projekty v ruce a splácet nám v průběhu několika let. Naše úvěrové nabídky zůstávají platné i pro nové dychtivé a naše věřitele dokonce staré. Naše úvěrové rozpětí je stále od 60000 Kč do 5000000 Kč. Připomínám vám pro ty, kteří nevědí, že celý náš postup zůstává bez počáteční a zbytečné zátěže. Děkovat.

Demand

Poptávka půjček

Mám zájem o půjčku,jsem 3 roky po insolvenci,do banky jít nemůžu.
Dalsi tipy