Zlínský kraj

Seznam inzerátů

Nabídka Půjček

Nebankovní půjčka

Půjčka od 5.000 Kč do 70.000 Kč. Hotovost až do domu, s maximální diskrétností. Okres Uh. Hradiště. Zprostředkovatelskou činnost vykonávám pro více věřitelů.

Nabídka Půjček

Nebankovní půjčka

Půjčka od 5.000 Kč do 70.000 Kč. Hotovost až do domu, s maximální diskrétností. Okres Uh. Hradiště. Zprostředkovatelskou činnost vykonávám pro více věřitelů.

Nabídka Půjček

Nebankovní půjčka

Půjčka od 5.000 Kč do 70.000 Kč. Hotovost až do domu, s maximální diskrétností. Okres Uh. Hradiště.
Zprostředkovatelskou činnost vykonávám pro více věřitelů.

reklama
Nabídka Půjček

Nebankovní půjčka

Nabízíme jeden z nejoblíbenějších úvěrů pro jeho individuální dobu splatnosti. Zásadně nepožadujeme žádné poplatky předem ani za vyřízení. Hradíte pouze předepsané splátky. Úvěr je poskytován fyzickým a právnickým osobám od 18 do 70 let věku s prokazatelným příjmem ze zaměstnání, starobního nebo invalidního důchodu, renty, rodičovského příspěvku a podnikání (OSVČ, právnické osoby – s.r.o. a podobně…) a to na celém území České republiky. V souladu s požadavky §93, odst. 3, Zákona o spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Vám sděluji, že pracuji jako vázaný zástupce pro jednoho věřitele a jsem oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru. Web: http://www.financemorava.cz

Nabídka Půjček

Zástava nemovitosti

Podnikáte a potřebujete rychle finance? U nás nebudete mít problém ziskat finanční injekci jak potřebujete, podmínkou je ručení nemovitosti ve svém vlastnictví anebo třetích osob. Úvěr lze sjednat jak na kratší dobu tak na dobu až 20 let. Nenahlíží se do registru a podmínky úvěru Vám předem zašleme k prostudování. Zakládáme si na férovém přístupu.

Nabídka Půjček

Blesková půjčka dle Vašich potřeb a přání

Půjčka s příjemným a snesitelným úrokem a rychlým vyřízením. Nepotřebujete ručitele ani zástavu. Poskytujeme půjčky v možné výši od 50 000 Kč až do 2 500 000 Kč. Jednoduché podmínky ke schválení. Bez jakýchkoliv poplatku a kaucí. Při řádném splácení mnohé výhody jako je např. předčasné doplacení, možné navýšení úvěru či bezplatný odklad splátek až na 3 měsíce. Peníze jsou vyplaceny řádně a ihned po podpisu úvěrové smlouvy, která je přehledná a férová. Nabízíme řešení v těžkých finančních situacích a i při exekuci.

Nabídka Půjček

Snadná a blesková půjčka

Fajnová půjčka, když banka nepůjčí. Příznivé podmínky poskytnutí, rychlé vyřízení celé žádosti. Dostupnost vysoká, v 70 % případů Vám dokážeme úspěšně pomoci a finance Vám spolehlivě zajistíme. Půjčíme již od 30 000 Kč až do 2 000 000 Kč. Žádné poplatky, platíte pouze úrok v rámci jednotlivých měsíčních splátek, pevná úroková sazba a činí od 6,1 ročně. Možnost získání a čerpání úvěru má opravdu každý, jedinou podmínkou je doložitelný příjem žadatele, ( zaměstnanci, OSVČ, ženy na MD a důchodci ). Při řádném splácení mnoho jiných lákavých výhod. Solidní podmínky, profesionální pomoc a jistota.

Poptávka

Půjčí někdo 500 tis. bez zajištění nemovitosti a poplatku předem

Dobrý den půjčí někdo ze soukromých osob 500 tis.na delší dobu splácení bez zajištění nemovitosti a polatku předem. Mám bohužel exekuci a tím jsem v registrech. Jsem zaměstnanec tak bez problému mohu splácet.Jen prosím slušní lidé. Děkuji za nabídky

Nabídka Půjček

Diskrétní půjčky pro všechny!

Diskrétní půjčka s výplatou v hotovosti, jasná a přehledná smlouva, osobní přístup. Pro nové klienty max. 15-20 tis., Uh. Hradiště, Uh.Brod, Zlín.

Nabídka Půjček

Úvěry občanům

Úvěry občanům
Dobrý den,
Jsem věřitel poskytuje úvěry na žádnou konkrétní kontakt
s finanční potřeby. Tyto půjčky od 5000kc
  na 1.500.000kc
  osoby:
* Ředitel společnosti, firmy, projekty a nevládních organizací
* Obchodníci a řemeslníci
* A žádný kontakt
My úroková sazba se liší v závislosti na pořadí, a můj život je
krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé.
e-mail: becikovaveronika@gmail.com
srdečně
milost