Americká nebankovní hypotéka bez registru

Dlouhodobě se zabýváme poskytováním neúčelových půjček oproti zástavě nemovitosti. Naše americká nebankovní hypotéka bez registru se řadí mezi přední produkty nebankovního trhu. Svým klientům nabízíme finanční prostředky od 100 tisíc Kč a to až do 60% tržní hodnoty zastavované nemovitosti se splatností až 20 let. Poskytnutý obnos peněz naši klienti využívají prakticky na cokoliv, taktéž na vyplacení exekucí váznoucích na nemovitosti. Klient není zatížen dokládáním příjmů, zbytečným papírováním a nesmyslnými poplatky.
Nabízíme bezkonkurenční produkt bez nahlížení do registru dlužníků, s posouzením a odhadem zdarma a to i v případě pozdějšího storna žádosti. Naši klienti mají možnost jednorázového doplacení půjčky a to bez pokut. Garantujeme pevnou úrokovou sazbu po celou dobu splátek. Úvěrová smlouva předem k nahlédnutí je samozřejmostí – vše za poctivých podmínek a bez skrytých kliček.
Naši investoři se stabilním zázemí přijímají do zástav i byty v družstevním vlastnictví. Do zástavy lze dát také nemovitost ve vlastnictví třetí osoby. Zastavované nemovitosti se nepřevádí na věřitele.
Neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle 608 174 900, na e-mailu info@hypotekynebankovni.cz nebo navštivte naše webové stránky www.hypotekynebankovni.cz .