Americká hypotéka

List of ads

Offer

SONEBA – americká hypotéka rychle a levně, 608 174 900

Nebankovní americká hypotéka SONEBA bez registru a poplatku předem pro všechny klienty co nemají možnost žádat o půjčku se zástavou nemovitosti v bance. Půjčka vhodná k vyplacení exekucí, k rekonstrukci nemovitosti, ke konsolidaci půjček, k podnikatelským záměrům apod. Výše americké hypotéky se pohybuje až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti se splatností až 20 let. Možnost ručení nemovitostí komerčních, nekomerčních, družstevními byty, i nemovitostmi třetích osob. K prvotnímu nezávaznému posouzení nemusí klient nikam dojíždět. Po celé ČR zajistíme veškeré konzultace, poradenství, právní servis, posouzení a odhad nemovitosti. Pevná úroková sazba se nemění po celou dobu splácení. Americkou hypotéku lze kdykoliv splatit bez inkasovaných penále. Smluvní podmínky za férových podmínek předloženy předem k podrobnému prozkoumání.
Více informací k americké hypotéce SONEBA na webu www.americkahypotekabezregistru.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Offer

Každý rok vám vrátíme až 30.000 Kč! Každému!

Proč zažádat o konsolidaci půjček u nás?
1) Pouze u nás nepodepisují žadatelé o nebankovní úvěr žádné tiskopisy, které by mohly být v budoucnu jakkoli nebezpečné!
2) Žádné nesmyslné poplatky!
3) Každý rok vrátíme celou jednu splátku zpět na váš účet!
4) Dáme vám plnou výši poplatku, který účtuje Katastrální úřad za vklad zástavní smlouvy na KÚ!
5) Předčasné splacení úvěru je pro naše klienty zcela zdarma!
Konsolidace půjček je u nás poskytována formou americké hypotéky, a to bez náhledu do bankovního registru.

Offer

Půjčka do 100.000 kč bez nahlížení do Solusu.

Není potřeba ani ručitel či jakákoliv zástava.Žádejte na https://efpujcka.wgz.cz/ nebo volejte 770 146 188. Půjčka je vhodná pro ty, kdo nemohou dostat půjčku v bance nebo kvůli záznamům v Solusu.

reklama
Offer

Prověřené půjčky, úvěry

Potřebujete hotovost a nemůžete s jakéhokoliv důvodu do banky. Peníze na cokoliv. U nás záznam v registru či exekuce nejsou důvodem zamítnutí žádosti. Úvěr se zástavou nemovitosti, která nemusí být žadatele. 777092258

Offer

Nebankovní půjčka se zajištěním nemovitostí

Nebankovní půjčka zajištěna nemovitostí s velmi nízkou úrokovou sazbou. Určena pro ty, jenž mají nemovitost, kterou mohou poskytnout jako záruku za půjčené peníze (nemusíte být vlastníkem nemovitosti, postačí když vlastník bude souhlasit s ručením nemovitostí za váš úvěr) Díky tomu je možné získat i hodně vysoký úvěr. S tím souvisí i dlouhá doba splácení, kterou si můžete sami nastavit podle své potřeby a to až na dobu 20 let.
Nepožadujeme změnu vlastnictví nemovitosti, do katastru se vkládá pouze plomba, stejně jako u bankovních hypoték. Peníze můžete mít již do 24 hodin od podpisu smlouvy. K vyřízení a schválení žádosti nám postačí fotografie nemovitosti zaslané na email, nemusíte se tak obávat, že budeme narušovat vaše soukromí. Neplatíte žádné poplatky předem.
Velkým plusem této půjčky je skutečnost, že ji mohou získat i lidé se záznamem v registru, lidé, kteří nemohou doložit své aktuální příjmy nebo lidé s exekucí. Šanci na schválení žádosti tak má téměř každý plnoletý zájemce o úvěr, který je zároveň vlastníkem nemovitosti nebo může úvěr zaručit nemovitostí třetí osoby. Samozřejmostí je dnes už zcela standardní možnost požádat si o úvěr pohodlně přes internetové stránky, případně na sebe jen zanechat kontakt s tím, že vás budeme kontaktovat.
Kromě neúčelové půjčky na cokoliv, poskytujeme i další druhy nebankovních úvěrů – např. účelovou půjčku na rekonstrukci nemovitosti, speciální podnikatelský úvěr nebo výhodnou konsolidaci půjček (sjednocení několika úvěrů do jednoho). Všechny tyto produkty ale mají jedno společné – vždy je nutné ručit nemovitostí. Pro ty, co vhodný byt, dům, nebo např. pozemek mají, je tak naše půjčka zajímavou alternativou vůči ostatním nebankovním úvěrům.

Offer

Půjčka 10 000 Kč s 0% úrokem

Potřebujete půjčit 10 000 Kč s vyplacením ihned na bankovní účet? Srovnejte si nabídky jednotlivých poskytovatelů a vyberte si chytře! Půjčte si na cokoliv s nízkým úrokem! Podrobnosti na: http://www.pujcka-na-ucet.cz

Offer

Rychlá půjčka až 2.000.000 Kč

Potřebujete peníze? Nabízíme snadnou a rychlou možnost, jak získat až 2.000.000 Kč s okamžitým převodem peněz na účet. Podrobnosti na: http://www.pujcka-na-ucet.cz

Offer

Rychlé půjčky v hotovosti

Krátkodobé jednorázové půjčky vyplácené okamžitě v hotovosti,částka 2-10 tisíc Kč,hotovost na splátky až k Vám do domu 5-30 tisíc Kč,půjčky na splátky vyplácené na Váš účet 10-70 tisíc kč,půjčky dlouhodobé,konsolidace,půjčky pro podnikatele,půjčky bankovní,to vše na jednom místě,stačí přijít:Pražská 41,Plzeň,pujcky.financ@seznam.cz,605760958

Offer

Snadná půjčka

Dvacet tisíc ?! Budou Vám stačit pouze dvě výplatní pásky.
Reprezentativní příklad : 20 000 Kč na 12 měsíců, splátka 2 066 Kč, celkem zaplatíte 24 792 Kč, RPSN 86%
Volejte 606 528 199 www.financenter.cz
Jsme SZSU, u nás si vybere každý až do 3 000 000 Kč.

Offer

Levná americká hypotéka bez omezení

Hledáte levnou americkou hypotéku? Potřebujete rychle peníze bez dlouhého vyřizování a zbytečné administrativy? Potřebujete konsolidovat své závazky, vyplatit exekuce nebo půjčit bez sdělování účelu využití peněz?
Pokud jste vy nebo kdokoli jiný, kdo je ochoten se vám zaručit, vlastníkem nemovitosti, pak neváhejte využít naší nabídky úvěru. U nás se nemusíte obávat vysokého úroku, v nebankovním sektoru patříme mezi nejlevnější. Nemusíte se obávat fixačních období, u nás je splátka po celou dobu trvání smlouvy stejná. Nemusíte se obávat úvěr předčasně splatit, při předčasném splacení vám nabídneme až 98% úsporu ze zbývajících úroků. Nemusíte se obávat zbytečné administrativy, k vytvoření nabídky nám stačí fotografie nemovitosti a občanský průkaz. Nemusíte se obávat poplatků, nic před vyplacením úvěru neplatíte, vše je již zahrnuto v celkové výši úvěru. Na peníze nebudete čekat, vyplácíme do 24 hodin. Nemusíte se obávat o vlastnictví nemovitosti, vlastník se poskytnutím úvěru nezmění.
Máte více dotazů? Neváhejte nás kontaktovat buď prostřednictvím webu, emailu nebo telefonicky. Nechte si vytvořit nabídku, která vás nic nestojí a k ničemu se nezavazujete, je jen na vás, zda budete chtít nabídku využít či nikoli.
Dalsi tipy