Americká hypotéka

List of ads

Offer

SONEBA hypotéka pro OSVČ, 608 174 900

Podnikatelská půjčka pro OSVČ a firmy bez registru a poplatku předem vhodná k vyplacení exekucí z nemovitosti, ke konsolidaci půjček, k rekonstrukci nemovitosti k podnikatelským záměrům apod. Výše úvěru se pohybuje až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti s dobou splatnosti až 20 let!. Ručit lze nemovitostmi komerčními, nekomerčními, nemovitostmi třetích osob a byty družstevními. K prvotnímu nezávaznému posouzení žádosti není nutná návštěva ze strany klienta. Zdarma po celé ČR zajistíme poradenský a právní servis, konzultace, nezávazné posouzení a odhad nemovitosti. Garantována úroková sazba po celou dobu splátek, možnost předčasného doplacení hypotéky bez pokut. Úvěrová smlouva za férových podmínek předložena předem k podrobnému prozkoumání.
Více Info k SONEBA podnikatelské hypotéce pro OSVČ a firmy na www.americkahypotekabezregistru.cz nebo na tel. 608 174 900.

Offer

ŘEŠTE EXEKUCE AMERICKOU HYPOTÉKOU

Dostali jste se do tíživé životní situace? Je na vás uvalena exekuce nemovitosti? Hrozí vám ztráta střechy nad hlavou? Začněte svoji finanční situaci řešit co

nejrychleji! I pro klienty v registrech po celém území ČR dlouhodobě zajišťujeme půjčky se zástavou nemovitosti určené právě k vyplácení exekucí z nemovitosti a k další

konsolidaci nevýhodných půjček netýkajících se nemovitosti.V případě exekucí na nemovitosti se staneme prostředníkem mezi vámi a vašimi věřiteli. Co nejlevněji a v co

nejkratším možném termínu zajistíme vyplacení všech vašich exekucí z nemovitosti.
www.realitnifondkk.cz
email: info@realitnifondkk.cz
telefon: 608550184

Offer

Sjednocení půjček,+ PENÍZE NAVÍC !!! vyplacení exekuce.

SJEDNOCENÍ VŠECH BANKOVNÍCH A NEBANKOVNÍCH PŮJČEK+PENÍZE NA VÍC (NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA) ( NEVADÍ NÁM HYPOTÉKA NA NEMOVITOSTI) majitelem může být i třetí osoba, vyplácíme až 70% kupní ceny nemovitosti, splatnost až 20 roků, úroková sazba od 4,99 % p.a.

AKCE : 500.000,- tis. kč. splátka od 3.999,- tis. kč.

Pro rychlé vyřízení mě neváhejte kontaktovat

reklama
Offer

Peníze na cokoli

Půjčky jištěné nemovitostí-družstevní byty jsou akceptovány a rychlý výkup nemovitostí, samozřejmě i s možností,tzv. zpětného odkupu či pronájmu. Nikdy nic neplatíte předem, neprokazujete příjmy. Platí pro celou ČR.

Demand

Půjčka ihned bez registru – 776235052

NEBANKOVNÍ PŮJČKA OD SOUKROMÉ OSOBY 50.000. – 2.500.000.
Soukromá půjčka je nejlepší možnost pro Vás. Pokud již zkoušíte banky a neuspěli jste jiná volba již není. Tedy pokud nechcete platit vysoké úroky nebankovních společností. Soukromý poskytovatel je dobrá volba i co se týče splátek. VÝHODY PŮJČKY OD SOUKROMÝCH OSOB
• Není potřeba dokládat výši Vašeho příjmu
• Vhodné pro zaměstnance, důchodce, ženy na mateřské dovolené, studenty
• Nekontrolují se bankovní a nebankovní registry – žádná kontrola SOLUS
• Sjednání on-line z pohodlí domova + Peníze na cokoliv

Kontaktujte mne 776235052

Offer

SONEBA –konsolidace, vyplacení exekucí,608 174 900

Půjčka se zástavou nemovitosti pro všechny klienty co nemají možnost žádat o úvěr se zástavou v bance. Bez nahlížení do registrů neplatičů a bez inkasovaných poplatků předem zajistíme americkou hypotéku až do výše 60% z tržní hodnoty nemovitosti se splatností 1 – 20 let. Hypotéka vhodná jako vyplacení exekucí z nemovitosti, ke konsolidaci nevýhodných půjček, k rekonstrukci nemovitosti, k podnikatelským záměrům atd. K prvotní nezávazné žádosti není nutné dojíždění zákazníka. Bezplatně po celé ČR zajistíme poradenský servis, právní servis, konzultace, posouzení a odhad nemovitosti. Za tyto služby klienti dodatečně neplatí ani v případě pozdějšího storna žádosti ze strany klienta. Garantovaná úroková sazba po celou dobu splátek. Jednorázové splacení je možné kdykoliv a bez pokut. Úvěrová smlouva za jasných a férových podmínek předložena předem k podrobnému prostudování.
Více informací k SONEBA nebankovní americké hypotéce bez registru na webu www.americkahypotekabezregistru.cza nebo na čísle 608 174 900.

Offer

Půjčka od přímého investora 774 856 356

Máme pro Vás rychlou nabídku od soukromé osoby. (Půjčky,Úvěry,Směnky,Odlužení).Nabídka je určena všem klientům ,kteří potřebuji rychle finanční hotovost. Máte exekuce,registr,prostě dluhy. Nám to nevadí pomůžeme každému,(MD,OSVČ,Zaměstnanec,Nezaměstnaný,Důchodci),každý klient má svůj příběh proto dáváme individuální přístup. Vše vyřídíme rychle a diskrétně ,zavolejte a řekněte nám kolik potřebujete. Rád Vám pomohu kdykoliv mě kontaktujte na číslo 774 856 356

Offer

Sjednocení půjček,+ PENÍZE NAVÍC !!! vyplacení exekuce.

SJEDNOCENÍ VŠECH BANKOVNÍCH A NEBANKOVNÍCH PŮJČEK+PENÍZE NA VÍC (NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA) ( NEVADÍ NÁM HYPOTÉKA NA NEMOVITOSTI) majitelem může být i třetí osoba, vyplácíme až 70% kupní ceny nemovitosti, splatnost až 20 roků, úroková sazba od 4,99 % p.a.

AKCE na měsíc červen: 500.000,- tis. kč. splátka od 3.999,- tis. kč.

Pro rychlé vyřízení mě neváhejte kontaktovat


Petr Zbořil
Office:
Radlická 1302/76, Praha 5,
Smíchov 150 00
email: info@gold-pujcky.cz

tel : 774 943 514
www.gold-pujcky.cz

Offer

SONEBA – úvěry se zástavou nemovitosti, 608 174 900

Americké hypotéky bez registru od SONEBA pro všechny klienty co nemají možnost žádat o půjčku se zástavou nemovitosti v bance. Půjčka vhodná pro konsolidaci nevýhodných závazků, k vyplacení exekucí z nemovitosti, k podnikatelským účelům, k rekonstrukci nemovitosti apod. Výše hypotéky až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti s délkou splatnosti 1 – 20 let. Bez registru a poplatku předem a s ručením nemovitostí komerčních a nekomerčních. K prvotní nezávazné žádosti není nutná návštěva klienta. Zdarma po celé ČR zajistíme veškeré konzultace, poradenství, právní servis, nezávazné posouzení žádosti a nacenění nemovitosti. Garantovaná pevná úroková sazba po celou dobu splátek. Jednorázové uhrazení hypotéky předem je možné a bez pokut. Úvěrová smlouva za jasných podmínek předem k prostudování.
Více informací americké nebankovní hypotéce SONEBA na webu www.americkahypotekabezregistru.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Offer

Peníze spolehlivě

Půjčky a výkup nemovitostí pro nepodnikající i podnikatele, lěty prověřeno, nemáme se za co stydět…. Nedokládáte příjmy, vždy bez plateb předem…. Bez podvodů
Dalsi tipy