Americká hypotéka

List of ads

Offer

SONEBA – americké hypotéky bez registru, 608 174 900

Již po mnoho let zajišťujeme po celé ČR úvěry se zástavou nemovitosti bez registru a poplatku předem, které jsou vhodné k vyplacení exekuce z nemovitosti, ke konsolidaci nevýhodných závazků, k rekonstrukci nemovitosti, k podnikatelským účelům apod. Výše takové půjčky se pohybuje až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti se splatností 1 – 20 let. K prvotnímu nezávaznému posouzení žádosti nemusí klient nikam dojíždět. Ručit lze prakticky všemi nemovitostmi na území ČR. Zdarma pro všechny klienty zajistíme poradenský a právní servis, konzultace, posouzení a nacenění nemovitosti. Vše zdarma i v případě pozdějšího odstoupení od žádosti ze strany klienta. Garantována úroková sazba neměnná po celou dobu splácení. Hypotéku lze v případě nutnosti kdykoliv předem splatit a bez pokut. Smluvní podmínky za férových a pevně daných podmínek předem k podrobnému prostudování.
Více informací levné nebankovní americké hypotéce SONEBA na webu www.americkahypotekabezregistru.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Offer

Rychlé a bezpečné půjčky za 24 hodin!

Jsem jednotlivec, který pracuje s bankou. Mám strach z myšlenek lidí, kteří si nemohou dovolit dělat své projekty. Pomáhám vážným a upřímným lidem, kteří mohou tento úvěr splatit včas. S naší bankou respektujeme mezinárodní standardy a současný finanční kodex Evropské unie pro usnadnění transakcí. Navrhuji krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé úvěry ve výši 20 000 až 15 000 000 Kč a dále. Můj velký třesk je vyroben s úrokovou sazbou pouze 3%.
Kontakt: frankyrok@seznam.cz, +32 471 196 703

Offer

Půjčky ihned na ruku

Flexibilní řešení Vašeho přání z pohodlí domova bez fotografie návštěvy pobočky.
Osobní půjčku vyřídíte přes telefon. Zanechat na sebe kontakt.
Záznam v registru u nás nevadí.
Snadno a rychle pole až 5 000 000 Kč i bez zajištění.
Půjčky můžete kdykoliv v průběhu splácení předčasně splatit.
bezúčelová půjčka,
-doba splatnosti 1 rok až 20 let,
-půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit,
-minimální výše půjčky I 40 000 Kč,
-čerpání I Jednorázové, Převodem na VAS UCTE Ihned palcové schválení žádosti,
-půjčku splácíte pravidelnými měsíčními splátkami,
-nejrychlejší vyplacení

Komu půjčíme:
– zaměstnancům
– důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod)
– podnikatelům.
josefleva@post.cz

reklama
Offer

Úvěry i pro začínající podnikatele

Nabízíme nezajištěné úvěry do 200.000,-Kč pro podnikatele/i začínající/oproti nebankovním spol nižší splátka , nižší úrok, předčasné splacení kdykoliv bez sankcí.Od 200.000,-Kč poskytujeme zajištěné až do 6.000.000,-Kč

Demand

Půjčky prověřené

Finanční centrum
Jsme specialisté na Nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti, bez poplatků . Možnost sloučení úvěrů – konsolidace, rekonstrukce, vyplacení dědictví… Peníze na cokoliv.
Řešíme i exekuce i výkup. Vhodné i pro živnostníky, důchodce atd. info@financni-centrum.cz
Kontakt 777092258, www.financni-centrum.cz

Offer

SONEBA – levné finance se zástavou nemovitosti, 608 174 900

Pro všechny levné a výhodné finance se zástavou nemovitosti bez registru a poplatku předem využitelné k vyplácení exekucí z nemovitosti, ke sloučení nevýhodných závazků, k rekonstrukci nemovitosti, k podnikatelským účelům atd. Výše financí se pohybuje až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti se splatností až 20 let. Klienti k prvotnímu nezávaznému posouzení nemusí nikam dojíždět. Ručit lze komerčními i nekomerčními typy nemovitostí. Zdarma po celé ČR zajistíme nezávazné posouzení žádosti, konzultace s finančním poradcem, poradenský a právní servis a odhad nemovitosti. Pevná a neměnná úroková sazba po celou dobu splátkového období. Jednorázové uhrazení půjčky je možné bez inkasovaných sankcí. Smluvní podmínky za nových a pevně daných podmínek předem k podrobnému prostudování.
Více informací k půjčce se zástavou nemovitosti SONEBA na webu www.americkahypotekabezregistru.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Offer

Bezpečná půjčka

Nabízíme zprostředkování půjčky na vyplacení nevýhodných úvěrů, exekucí a dražeb. Naše půjčky jsou bezpečné a není nutné se obávat lichvářských, či nekalých praktik. Pokud jste zoufalí a bojíte se o střechu nad hlavou, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme. Zprostředkováváme půjčky se zástavou nemovitosti.

Offer

Nebankovní půjčky pro zaměstnané, OSVČ i důchodce

Potřebujete si rychle půjčit peníze? Hledáte prověřeného poskytovatele s platným oprávněním od ČNB? Jste na správné adrese. Díky možnosti elektronického podpisu lze půjčku vyřídit i během několika minut.

Nabízíme zprostředkování úvěru nebankovního charakteru od jediného věřitele a nevyžadujeme přitom žádné poplatky předem před uzavřením smlouvy (hradí se úroky a to v rámci jednotlivých měsíčních splátek společně s jistinou – s přesnou výší úroků i jednotlivých splátek samozřejmě budete seznámeni ještě před samotným podpisem smlouvy), nevyžadujeme také žádné volání na drahá čísla ani jiné pochybné praktiky.

Půjčit si můžete částky od 10 tisíc do maximální výše úvěru 200 000 Kč a to se splatností 12 až 60 měsíců. Např. úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 1 508 Kč, celková splatná částka 72 384 Kč, pevná úroková sazba a RPSN činí 38,32 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro Profi Credit Czech a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.

Úvěry poskytujeme důchodcům, zaměstnaným i podnikatelům. Úvěr lze poskytnout i osobám s jiným doložitelným příjmem, ovšem za příjem nelze považovat sociální dávky, přídavky na děti nebo příspěvky na bydlení (tyto peníze jsou určeny ke konkrétním účelům a nelze je vykazovat jako obecný příjem). Půjčku lze poskytnout i cizincům, kteří ovšem mají trvalý pobyt na území ČR.

Podmínkou je předložení platného občanského průkazu a doložení příjmů (potvrzení od zaměstnavatele, důchodový výměr nebo daňové přiznání – u OSVČ lze poskytnout úvěr i bez dokládání příjmů). Žadatel ale nesmí být v insolvenci ani v exekuci.

Kontakty: 724589027, pujcky-bez-zastavy@seznam.cz

www.pujcky-bez-zastavy.cz

Offer

Nebankovní půjčky bez registru

Bez zástavy nemovitosti zajišťujeme půjčky do výše 150.000,-Kč na dobu 5ti let. Žádost zpracujeme rychle a s minimem požadovaných dokladů. Půjčku na dobu až 25 let zajišťujeme se zástavou nemovitosti ve výši od 100.000,- Kč do 10mil. Možnost konsolidace malých půjček i vyplacení exekucí. Jasné podmínky a rychlé zpracování.

Offer

Půjčka od nebankovky

Od nás lze získat rychle a diskrétně půjčku od 15.000 do 166.000,- Kč Živnostníci do 250.000,- Kč , podnikatelé řešíme individuálně

Výsledek již do 15ti minut od podání žádosti.

Záznam v registru Solus není překážkou, u nás je velká průchodnost žádostí.

www.pujcky123.cz
Tel. : 777 205 265

Podpis smlouvy lze i elektronicky.

Komu je úvěr určen:
-zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnaní
-důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod)
-osobám pobírajícím rodičovský příspěvek
-osvč, podnikatelé

V případě zájmu prosím zaslat:
jméno, telefon a požadovanou částku. Obratem Vás budeme kontaktovat

Výhody:

Půjčky jsou bez poplatků předem i po vyplacení peněz, nevoláte na drahé linky.
Dalsi tipy