Americká hypotéka

List of ads

Offer

Nebankovní půjčky

Půjčka od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Nebankovní půjčka pro každého. Garantujeme rychlé vyřízení a solidní jednání. Pro zaměstnance, živnostníky, důchodce i ženy na MD. Využijte akci a získejte bonus za řádné splácení. Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. a je oprávněn k uzavírání smlouvy a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.

Offer

SONEBA – úvěr oproti zástavě nemovitosti, 608 174 900

Pro všechny žadatele se zápisy v registrech dlužníků zajistíme bez poplatků předem úvěr zajištěný nemovitostí, a to až do výše 60% z tržní hodnoty nemovitosti s dobou splatnosti 1 – 20 let. Nebankovní americká hypotéka vhodná k vyplacení váznoucích exekucí na nemovitosti, ke konsolidaci nevýhodných úvěrů a dalších závazků, k rekonstrukci nemovitosti, k podnikatelským účelům apod. Pro prvotní nezávazné a bezplatné posouzení není nutné dojíždění ze strany zákazníka. Do zástav jsou přijímány jak nemovitosti nekomerční, tak i komerční a nemovitosti třetích osob. Bezplatně po celé ČR zajistíme poradenství, konzultace, posouzení, právní servis a odhad nemovitosti. Pevná a neměnná úroková sazba po celou dobu splátkového období. Jednorázové uhrazení hypotéky je možné kdykoliv a bez pokut. Úvěrová smlouva za seriózních a jasných podmínek předložena klientům předem k důkladnému prostudování.
Více informací k SONEBA úvěru se zástavou nemovitosti na webu www.americkahypotekabezregistru.cza nebo na čísle 608 174 900.

Offer

Družstevní byty-akceptovány

Půjčka jištěná nemovitostí a rychlý výkup. Vše bez doložení příjmů.

reklama
Offer

investiční půjčka a indií

kontaktviduáln

Velká finanční půjčka od 40 000 do 4 900 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné dodací podmínky. Ke každé žádosti přistupuji samostatně, což umožňuje téměř všem žadatelům získat tuto půjčku. Několik minut po odeslání vaší žádosti víte, zda vám mohu tuto půjčku poskytnout. Pro více informací napište na email:milena1965@post.cz

Offer

Prověřené půjčky, úvěry

Nebankovní půjčky, úvěry, hypotéky, zpětný leasing • Půjčky na rozjezd a rozvoj podnikání, na investice… • Vyplácení exekucí na nemovitosti, inkas, pohledávek • Konsolidace s prodloužením splatnosti- nižší splátky • Insolvence – zákonem stanovený postup oddlužení • S působností obchodních zástupců celorepublikově info@financni-centrum.cz, 777092258Nebankovní půjčky, úvěry, hypotéky, Nebankovní půjčky, úvěry, hypotéky, zpětný leasing • Půjčky na rozjezd a rozvoj podnikání, na investice… • Vyplácení exekucí na nemovitosti, inkas, pohledávek • Konsolidace s prodloužením splatnosti- nižší splátky • Insolvence – zákonem stanovený postup oddlužení • S působností obchodních zástupců celorepublikově info@financni-centrum.cz, 777092258

Offer

Sjednocení půjček,+ PENÍZE NAVÍC !!! vyplacení exekuce.

SJEDNOCENÍ VŠECH BANKOVNÍCH A NEBANKOVNÍCH PŮJČEK+PENÍZE NA VÍC (NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA) ( NEVADÍ NÁM HYPOTÉKA NA NEMOVITOSTI) majitelem může být i třetí osoba, vyplácíme až 70% kupní ceny nemovitosti, splatnost až 20 roků, úroková sazba od 4,99 % p.a.

AKCE : 500.000,- tis. kč. splátka od 3.999,- tis. kč.

Pro rychlé vyřízení mě neváhejte kontaktovat

Offer

Řešte svoje finanční problémy včas.

Společnost JIXI AGENCY, s.r.o. zajišťuje nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti. Zabezpečuje také služby konsolidace, vyplácení exekucí, dražeb, nevhodných zástav, komunikace s exekutorskými a jinými úřady.
Rychlé jednání, přehledné smlouvy. Individuální přístup a poradenský servis je samozřejmostí. Neváhejte nás kontaktovat. Tato nabídka se vztahuje na podnikatelské úvěry a půjčky.

Offer

SONEBA hypotéka pro OSVČ, 608 174 900

Podnikatelská půjčka pro OSVČ a firmy bez registru a poplatku předem vhodná k vyplacení exekucí z nemovitosti, ke konsolidaci půjček, k rekonstrukci nemovitosti k podnikatelským záměrům apod. Výše úvěru se pohybuje až do 60% z tržní hodnoty nemovitosti s dobou splatnosti až 20 let!. Ručit lze nemovitostmi komerčními, nekomerčními, nemovitostmi třetích osob a byty družstevními. K prvotnímu nezávaznému posouzení žádosti není nutná návštěva ze strany klienta. Zdarma po celé ČR zajistíme poradenský a právní servis, konzultace, nezávazné posouzení a odhad nemovitosti. Garantována úroková sazba po celou dobu splátek, možnost předčasného doplacení hypotéky bez pokut. Úvěrová smlouva za férových podmínek předložena předem k podrobnému prozkoumání.
Více Info k SONEBA podnikatelské hypotéce pro OSVČ a firmy na www.americkahypotekabezregistru.cz nebo na tel. 608 174 900.

Offer

ŘEŠTE EXEKUCE AMERICKOU HYPOTÉKOU

Dostali jste se do tíživé životní situace? Je na vás uvalena exekuce nemovitosti? Hrozí vám ztráta střechy nad hlavou? Začněte svoji finanční situaci řešit co

nejrychleji! I pro klienty v registrech po celém území ČR dlouhodobě zajišťujeme půjčky se zástavou nemovitosti určené právě k vyplácení exekucí z nemovitosti a k další

konsolidaci nevýhodných půjček netýkajících se nemovitosti.V případě exekucí na nemovitosti se staneme prostředníkem mezi vámi a vašimi věřiteli. Co nejlevněji a v co

nejkratším možném termínu zajistíme vyplacení všech vašich exekucí z nemovitosti.
www.realitnifondkk.cz
email: info@realitnifondkk.cz
telefon: 608550184

Offer

Sjednocení půjček,+ PENÍZE NAVÍC !!! vyplacení exekuce.

SJEDNOCENÍ VŠECH BANKOVNÍCH A NEBANKOVNÍCH PŮJČEK+PENÍZE NA VÍC (NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA) ( NEVADÍ NÁM HYPOTÉKA NA NEMOVITOSTI) majitelem může být i třetí osoba, vyplácíme až 70% kupní ceny nemovitosti, splatnost až 20 roků, úroková sazba od 4,99 % p.a.

AKCE : 500.000,- tis. kč. splátka od 3.999,- tis. kč.

Pro rychlé vyřízení mě neváhejte kontaktovat
Dalsi tipy